Nowoczesne pufy do każdego wnętrza

Nowoczesne pufy do każdego wnętrza

Kiedyś kwadratowe, twarde i niezbyt wygodne, dzisiaj wracają do łask, a wybór kolorów, materiałów i kształtów jest ogromny. Pełnią rolę siedzenia, niewielkiego stolika, dekoracji lub podnóżka. Nadają niepowtarzalny wygląd wnętrzom i niewątpliwie zachwycają gości. Mowa tutaj o pufach.

Ręcznie robione cudeńka

Pufy znajdziemy w salonach meblowych, w supermarketach, na aukcjach, niektóre inspiracje możemy wykonać samodzielnie. Ręcznie robione pufy charakteryzują się unikalnością, sami wybieramy materiał oraz kolor. Dziergane meble sprawią, że pomieszczenie zyska na przytulności. Pufy design mogą mieć różny i dostosowany do naszych potrzeb. Do pokoju dziecka najlepiej nadaje się miękki, welurowy mebel. Do salonu lepiej wybrać coś co sprawdzi się w roli podnóżka. Twarde i kwadratowe pufy mogą imitować stoliki, wystarczy położyć na nie tacę. Samodzielnie możemy wykonać pufy ze sznurków, kawałków filcowego koca lub z grubej wełny. Jest to pracochłonne zajęcie, ale efekty są warte wysiłku. Jeśli nie mamy zdolności oraz czasu – z łatwością znajdziemy gotowy, wymarzony mebel.

Pufy do leżenia i do siedzenia

Do pokoju młodzieżowego sprawdzonym rozwiązaniem są pufy o kształcie worka. Mebel wypełniony jest granulatem styropianowym, oryginalny wkład sprawia, że siedzisko idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Można więc wyłożyć się wygodnie przed telewizorem.  Ilość wsypanego granulatu możemy sami regulować, im więcej wkładu tym sztywniejsze siedzisko. Jak widać pufy design mają dopasowany nie tylko do stylu wnętrza, ale również do naszego zapotrzebowania.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Facebook Comments